..: Trasa vlaku Os 17115 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17115 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Potůčky  16.34 16.35 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  16.38 16.38 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  16.44 16.45 2
  Pernink Neobsazená zastávka  16.48 16.49 3
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  16.54 16.54 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  16.57 16.57 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  17.01 17.01 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  17.05 17.06 3
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  17.11 17.11 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  17.13 17.13 
  Nejdek  17.16 17.17 1
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  17.20 17.20 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  17.23 17.23 
  Nová Role  17.27 17.29 3
  Stará Role  17.36 17.37 3
  Karlovy Vary  17.41 17.42 2
  Karlovy Vary dolní nádraží  17.46  

;

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster