..: Trasa vlaku Os 17108 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17108 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   13.06 
  Karlovy Vary  13.10 13.17 2
  Stará Role  13.21 13.21 3
  Nová Role  13.28 13.30 2
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  13.34 13.34 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  13.37 13.37 
  Nejdek  13.40 13.41 1
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  13.44 13.44 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  13.47 13.47 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  13.51 13.52 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  13.55 13.55 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  13.59 13.59 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  14.02 14.02 
  Pernink Neobsazená zastávka  14.06 14.07 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  14.10 14.11 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  14.16 14.16 
  Potůčky  14.20 14.23 2

;

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster