..: Trasa vlaku Os 17102 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17102 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   5.45 
  Karlovy Vary  5.49 5.52 2
  Stará Role  5.57 5.57 3
  Nová Role  6.04 6.05 2
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  6.09 6.09 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  6.13 6.13 
  Nejdek  6.16 6.20 1
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  6.23 6.23 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  6.27 6.27 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  6.32 6.34 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  6.37 6.37 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  6.42 6.42 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  6.45 6.45 
  Pernink Neobsazená zastávka  6.51 6.52 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  6.56 6.57 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  7.03 7.03 
  Potůčky  7.07 7.08 2

Karlovy Vary dolní n.-Karlovy Vary jede v ; Karlovy Vary-Johanngeorgenstadt nejede 25.XII., 1.I.;
;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster