..: Trasa vlaku Os 17100 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17100 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary   4.34 2
  Stará Role  4.38 4.39 3
  Nová Role  4.46 4.47 2
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  4.51 4.51 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  4.54 4.54 
  Nejdek  4.57 4.59 1
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  5.02 5.02 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  5.06 5.06 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  5.11 5.13 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  5.17 5.17 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  5.21 5.21 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  5.25 5.25 
  Pernink Neobsazená zastávka  5.30 5.31 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  5.35 5.36 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  5.42 5.42 
  Potůčky  5.46  2

jede v ;
;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster