Sp 1710 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 5.05 | 2/1 | |||
Božejovice | 5.20 | 5.22 | 2 | ||
Sepekov | 5.28 | 5.28 | |||
Milevsko | 5.32 | 5.34 | 3 | ||
Branice | 5.40 | 5.41 | 3 | ||
Písek město | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Písek jih | 6.08 | 6.08 | |||
Písek | 6.10 | 6.11 | 3 | ||
Putim | 6.16 | 6.16 | 3 | ||
Ražice | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Čejetice | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Strakonice | 6.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci