Sp 1701 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 8.28 | 2 | |||
Švihov u Klatov | 8.37 | 8.37 | 2 | ||
Borovy | 8.43 | 8.43 | |||
Lužany | 8.46 | 8.47 | |||
Přeštice | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Dobřany | 9.04 | 9.05 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 9.16 | 9.17 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.19 | 9.22 | 1 | ||
Plzeň-Doubravka | 9.26 | 9.26 | |||
Ejpovice | 9.31 | 9.32 | 1 | ||
Rokycany | 9.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci