Vlak Sp 1688 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.05 | 6z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Plešnice | 15.18 | 15.18 | |||
Pňovany zastávka | 15.21 | 15.21 | |||
Vranov u Stříbra | 15.29 | 15.31 | 1/2 | ||
Stříbro | 15.35 | 15.36 | 2/3 | ||
Svojšín | 15.43 | 15.43 | 1/2 | ||
Ošelín | 15.48 | 15.48 | |||
Pavlovice | 15.54 | 15.54 | |||
Brod nad Tichou | 15.58 | 15.59 | 1/1 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 16.02 | 16.04 | 2/2 | ||
Chodová Planá | 16.08 | 16.08 | |||
Mariánské Lázně | 16.14 | 16.30 | 2/3 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 16.33 | 16.33 | |||
Lázně Kynžvart | 16.37 | 16.37 | 1/2 | ||
Dolní Žandov | 16.43 | 16.44 | 1/4 | ||
Salajna | 16.47 | 16.47 | |||
Lipová u Chebu | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Stebnice | 16.53 | 16.53 | |||
Cheb-Všeboř | 16.56 | 16.56 | |||
Cheb | 17.00 | 17.10 | 3 | ||
Tršnice | 17.14 | 17.15 | 2 | ||
Nebanice | 17.20 | 17.20 | |||
Kynšperk nad Ohří | 17.23 | 17.23 | 3 | ||
Dasnice | 17.28 | 17.29 | 5 | ||
Hlavno | 17.33 | 17.33 | |||
Citice | 17.35 | 17.35 | 2 | ||
Sokolov | 17.39 | 17.40 | 2 | ||
Královské Poříčí | 17.42 | 17.42 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 17.48 | 17.49 | 1 | ||
Chodov | 17.52 | 17.53 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 17.58 | 17.58 | |||
Karlovy Vary | 18.02 | 1 |
Plzeň hl.n.-Cheb jede do 12.VI.; Cheb-Karlovy Vary jede v a do 12.VI.;
v a do 12.VI.; v a do 12.VI.; v a do 12.VI.; v a do 12.VI.; 1.2. v a do 12.VI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; Plzeň hl.n. – Cheb v do 11.VI., kromě 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci