Vlak Sp 1682 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 9.05 | 5z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 9.07 | 9.08 | 3 | ||
Pňovany zastávka | 9.21 | 9.21 | |||
Sulislav | 9.27 | 9.27 | |||
Vranov u Stříbra | 9.30 | 9.32 | 1/2 | ||
Stříbro | 9.36 | 9.37 | 2/3 | ||
Milíkov | 9.41 | 9.41 | |||
Svojšín | 9.44 | 9.45 | 1/2 | ||
Ošelín | 9.50 | 9.50 | |||
Pavlovice | 9.56 | 9.56 | |||
Brod nad Tichou | 10.00 | 10.00 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 10.03 | 10.04 | 2/2 | ||
Chodová Planá | 10.08 | 10.09 | 1/2 | ||
Mariánské Lázně | 10.15 | 2/2 |
jede v a od 1.V. do 12.VI.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci