Vlak Sp 1679 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 8.55 | 3 | |||
Tršnice | 9.00 | 9.02 | 2 | ||
Nebanice | 9.07 | 9.08 | |||
Kynšperk nad Ohří | 9.11 | 9.12 | 3 | ||
Dasnice | 9.17 | 9.18 | 5 | ||
Sokolov | 9.25 | 9.28 | 2 | ||
Karlovy Vary | 9.44 | 1 |
jede v a od 12.VI. do 26.IX.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci