Vlak Sp 1668 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.07 | 6z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Plešnice | 15.20 | 15.20 | |||
Pňovany zastávka | 15.23 | 15.23 | |||
Vranov u Stříbra | 15.30 | 15.32 | 1/2 | ||
Stříbro | 15.36 | 15.37 | 2/3 | ||
Svojšín | 15.43 | 15.44 | 1/2 | ||
Ošelín | 15.49 | 15.49 | |||
Pavlovice | 15.55 | 15.55 | |||
Brod nad Tichou | 15.59 | 16.00 | 1/1 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 16.03 | 16.04 | 2/2 | ||
Chodová Planá | 16.08 | 16.09 | 1/2 | ||
Mariánské Lázně | 16.14 | 16.16 | 2/3 | ||
Lázně Kynžvart | 16.21 | 16.22 | 1/2 | ||
Dolní Žandov | 16.26 | 16.27 | 1/3 | ||
Lipová u Chebu | 16.31 | 16.31 | 2 | ||
Cheb | 16.38 | 16.40 | 3 | ||
Tršnice | 16.45 | 16.45 | 2 | ||
Nebanice | 16.50 | 16.50 | |||
Kynšperk nad Ohří | 16.53 | 16.53 | 3 | ||
Dasnice | 16.58 | 16.58 | 5 | ||
Hlavno | 17.02 | 17.02 | |||
Citice | 17.04 | 17.04 | 2 | ||
Sokolov | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Královské Poříčí | 17.11 | 17.11 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 17.16 | 17.16 | 2 | ||
Chodov | 17.19 | 17.20 | |||
Karlovy Vary-Dvory | 17.26 | 17.26 | |||
Karlovy Vary | 17.30 | 1 |
jede od 13.VI.;
; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci