..: Trasa vlaku Sp 1656 - JŘ 2021 :..
Sp 1656
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   4.58 2
  Zubří  5.02 5.02 
  Zašová  5.08 5.08 
  Hrachovec  5.12 5.12 
  Krhová  5.14 5.14 
  Valašské Meziříčí  5.18 5.27 1
  Podhradní Lhota  5.40 5.41 
  Osíčko  5.46 5.46 2
  Loukov  5.50 5.50 
  Bystřice pod Hostýnem  5.55 5.56 3
  Hlinsko pod Hostýnem  6.00 6.00 
  Jankovice  6.02 6.02 
  Dobrotice  6.04 6.04 
  Holešov  6.09 6.10 3
  Hulín  6.18 6.25 2/3
  Kroměříž  6.33 6.37 2
  Postoupky  6.41 6.41 
  Bezměrov  6.44 6.44 
  Kojetín  6.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster