Os 15967 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 20.54 | 3 | |||
Plačkov | 21.00 | 21.00 | |||
Kamenice u Humpolce | 21.05 | 21.05 | |||
Slavníč | 21.07 | 21.07 | |||
Herálec | 21.10 | 21.11 | 2 | ||
Radňov | 21.17 | 21.17 | |||
Lípa | 21.22 | 21.24 | 3 | ||
Petrkov | 21.28 | 21.28 | |||
Dolík | 21.30 | 21.30 | |||
Havlíčkův Brod | 21.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci