Os 15817 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.04 | 1 | |||
Veleliby | 14.08 | 14.09 | 4 | ||
Jíkev | 14.13 | 14.13 | |||
Oskořínek | 14.15 | 14.15 | |||
Křinec | 14.22 | 14.24 | 3 | ||
Ledečky | 14.29 | 14.29 | |||
Rožďalovice | 14.32 | 14.32 | 2 | ||
Mlýnec | 14.37 | 14.37 | |||
Kopidlno | 14.42 | 15.04 | 3 | ||
Pševes | 15.07 | 15.07 | |||
Bartoušov zastávka | 15.10 | 15.10 | |||
Žitětín | 15.13 | 15.13 | |||
Jičíněves | 15.16 | 15.16 | |||
Nemyčeves | 15.21 | 15.21 | |||
Staré Místo u Jičína | 15.24 | 15.24 | |||
Jičín | 15.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci