Vlak Os 15766 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice nad Metují | 19.31 | ||||
Teplice nad Metují město | 19.34 | 19.34 | 2 | ||
Teplice nad Metují skály | 19.38 | 19.38 | |||
Adršpach | 19.43 | 19.44 | |||
Horní Adršpach | 19.50 | 19.50 | |||
Hodkovice u Trutnova | 19.54 | 19.54 | |||
Janovice u Trutnova | 19.57 | 20.00 | 3 | ||
Radvanice | 20.06 | 20.07 | 2 | ||
Chvaleč | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Petříkovice | 20.18 | 20.18 | |||
Lhota u Trutnova | 20.22 | 20.22 | |||
Trutnov zastávka | 20.26 | 20.26 | |||
Trutnov střed | 20.28 | 20.30 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 20.34 | 3 |
nejede 24., 31.XII.;
24.IV. – 28.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci