Vlak Os 15762 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice nad Metují | 15.31 | ||||
Teplice nad Metují město | 15.34 | 15.34 | 2 | ||
Teplice nad Metují skály | 15.38 | 15.38 | |||
Adršpach | 15.43 | 15.44 | |||
Horní Adršpach | 15.50 | 15.50 | |||
Hodkovice u Trutnova | 15.54 | 15.54 | |||
Janovice u Trutnova | 15.57 | 16.00 | 3 | ||
Radvanice | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Chvaleč | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Petříkovice | 16.18 | 16.18 | |||
Lhota u Trutnova | 16.22 | 16.22 | |||
Trutnov zastávka | 16.26 | 16.26 | |||
Trutnov střed | 16.28 | 16.30 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 16.34 | 3 |
24.IV. – 28.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci