Os 15606 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 12.13 | 3 | |||
Činěves | 12.22 | 12.22 | |||
Dymokury | 12.25 | 12.25 | |||
Svídnice | 12.29 | 12.29 | |||
Křinec | 12.34 | 12.40 | 3 | ||
Oskořínek | 12.46 | 12.46 | |||
Jíkev | 12.50 | 12.50 | |||
Veleliby | 12.54 | 12.55 | 4 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 12.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci