Os 15005 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 7.20 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 7.23 | 7.23 | |||
Litomyšl-Nedošín | 7.26 | 7.26 | |||
Tržek | 7.29 | 7.29 | |||
Řídký | 7.32 | 7.32 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 7.35 | 7.35 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 7.37 | 7.39 | 2 | ||
Hrušová | 7.40 | 7.40 | |||
Džbánov | 7.44 | 7.44 | |||
Vysoké Mýto město | 7.49 | 8.06 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 8.08 | 8.09 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 8.14 | 8.14 | |||
Dvořisko | 8.18 | 8.18 | |||
Choceň | 8.21 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci