..: Trasa vlaku Os 14803 - JŘ 2021 :..
Os 14803
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + BDsee454 + Bdmteeo294 + BDsee454 + Bdmteeo294  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jihlava   4.40 1
  Malý Beranov  4.44 4.44 
  Luka nad Jihlavou  4.51 4.52 3
  Bítovčice  4.55 4.55 
  Přímělkov  4.58 4.58 
  Dolní Smrčné  5.01 5.01 
  Bransouze  5.04 5.04 3
  Číchov  5.08 5.08 
  Okříšky  5.14 5.15 1/2
  Krahulov  5.22 5.22 3
  Třebíč-Borovina  5.27 5.27 
  Třebíč  5.31  1 vpravo/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster