Vlak Sp 1461 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.08 | 3 | |||
Chrudim | 17.20 | 17.21 | |||
Slatiňany | 17.26 | 17.26 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 17.33 | 17.34 | 4 | ||
Žďárec u Skutče | 17.47 | 17.48 | 4 | ||
Pokřikov | 17.55 | 17.55 | |||
Vojtěchov | 17.57 | 17.57 | |||
Holetín | 18.02 | 18.02 | |||
Hlinsko v Čechách | 18.06 | 18.08 | 2/3 | ||
Vítanov | 18.11 | 18.11 | |||
Stružinec | 18.16 | 18.16 | |||
Ždírec nad Doubravou | 18.21 | 18.22 | 3 | ||
Sobíňov | 18.26 | 18.26 | |||
Bílek | 18.28 | 18.28 | |||
Chotěboř | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Rozsochatec | 18.41 | 18.41 | 2 | ||
Břevnice | 18.47 | 18.47 | |||
Havlíčkův Brod | 18.53 | 5 |
jede v , nejede 28. – 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci