Sp 1447 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 17.30 | 3 | |||
Česká Ves bazén | 17.36 | 17.36 | |||
Písečná | 17.41 | 17.42 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 17.44 | 17.44 | |||
Mikulovice | 17.50 | 17.51 | 3 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Město Albrechtice | 18.44 | 18.44 | 3 | ||
Linhartovy | 18.49 | 18.49 | |||
Krásné Loučky | 18.52 | 18.52 | |||
Krnov | 18.58 | 19.03 | 3 | ||
Brantice | 19.10 | 19.10 | 3 | ||
Zátor | 19.13 | 19.14 | |||
Milotice nad Opavou | 19.19 | 19.20 | 3 | ||
Bruntál | 19.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci