Sp 1444 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 15.05 | 3 | |||
Krásné Loučky | 15.10 | 15.10 | |||
Linhartovy | 15.13 | 15.13 | |||
Město Albrechtice | 15.18 | 15.19 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 15.24 | 15.26 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Mikulovice | 16.13 | 16.14 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 16.19 | 16.19 | |||
Písečná | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 16.29 | 16.29 | |||
Jeseník | 16.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci