Sp 1441 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 5.16 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 5.19 | 5.20 | |||
Jeseník | 5.24 | 5.30 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 5.36 | 5.36 | |||
Písečná | 5.41 | 5.42 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 5.44 | 5.44 | |||
Mikulovice | 5.50 | 5.51 | 3 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 6.30 | 6.31 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 6.38 | 6.39 | 2 | ||
Město Albrechtice | 6.44 | 6.44 | 3 | ||
Linhartovy | 6.49 | 6.49 | |||
Krásné Loučky | 6.52 | 6.52 | |||
Krnov | 6.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci