Sp 1429 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.18 | I | |||
Lipník nad Bečvou | 15.44 | 15.45 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 15.55 | 15.56 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 16.01 | 16.02 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 16.04 | 16.05 | |||
Černotín | 16.07 | 16.08 | |||
Špičky | 16.11 | 16.11 | |||
Milotice nad Bečvou | 16.13 | 16.14 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 16.16 | 16.16 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 16.20 | 16.21 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 16.25 | 16.27 | 3 | ||
Brňov | 16.31 | 16.31 | |||
Bystřička | 16.34 | 16.34 | 2 | ||
Jablůnka | 16.39 | 16.39 | 4 | ||
Vsetín | 16.45 | vpravo/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci