Sp 1428 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 14.02 | vpravo/3 | |||
Jablůnka | 14.07 | 14.08 | 3 | ||
Bystřička | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Brňov | 14.16 | 14.16 | |||
Valašské Meziříčí | 14.20 | 14.22 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 14.25 | 14.26 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 14.30 | 14.30 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 14.33 | 14.33 | |||
Špičky | 14.35 | 14.36 | |||
Černotín | 14.39 | 14.39 | |||
Teplice nad Bečvou | 14.42 | 14.42 | |||
Hranice na Moravě město | 14.44 | 14.45 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 14.51 | 14.52 | 3/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 15.01 | 15.02 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.29 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci