Sp 1426 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 6.02 | 4 | |||
Jablůnka | 6.07 | 6.08 | 3 | ||
Bystřička | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Brňov | 6.16 | 6.16 | |||
Valašské Meziříčí | 6.20 | 6.22 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 6.25 | 6.26 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 6.30 | 6.30 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 6.33 | 6.33 | |||
Špičky | 6.35 | 6.36 | |||
Černotín | 6.39 | 6.39 | |||
Teplice nad Bečvou | 6.42 | 6.42 | |||
Hranice na Moravě město | 6.44 | 6.45 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 6.51 | 6.53 | 3/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.29 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci