Vlak Os 14076 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 18.10 | 3 | |||
Prostějov místní nádraží | 18.13 | 18.13 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Čelechovice na Hané | 18.24 | 18.24 | |||
Kaple | 18.28 | 18.28 | |||
Třebčín | 18.32 | 18.33 | 2 | ||
Slatinice | 18.36 | 18.36 | |||
Drahanovice | 18.40 | 18.42 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 18.44 | 18.45 | |||
Senice na Hané | 18.50 | 19.08 | 4 | ||
Senice na Hané zastávka | 19.11 | 19.11 | |||
Odrlice | 19.14 | 19.14 | |||
Cholina | 19.16 | 19.16 | |||
Myslechovice | 19.19 | 19.19 | |||
Litovel předměstí | 19.23 | 19.26 | 2 | ||
Litovel město | 19.27 | 19.27 | |||
Litovel | 19.30 | 19.30 | 2 | ||
Červenka zastávka | 19.32 | 19.32 | |||
Červenka | 19.35 | 1/1 |
jede v a , nejede 24.XII.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci