Vlak Os 14075 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 16.10 | 1/1 | |||
Červenka zastávka | 16.12 | 16.12 | |||
Litovel | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Litovel město | 16.17 | 16.17 | |||
Litovel předměstí | 16.19 | 16.32 | 2 | ||
Myslechovice | 16.35 | 16.35 | |||
Cholina | 16.38 | 16.38 | |||
Odrlice | 16.41 | 16.41 | |||
Senice na Hané zastávka | 16.44 | 16.44 | |||
Senice na Hané | 16.47 | 17.08 | 3 | ||
Náměšť na Hané | 17.12 | 17.13 | |||
Drahanovice | 17.16 | 17.16 | 3 | ||
Slatinice | 17.20 | 17.20 | |||
Třebčín | 17.23 | 17.23 | 3 | ||
Kaple | 17.28 | 17.28 | |||
Čelechovice na Hané | 17.32 | 17.32 | |||
Kostelec na Hané | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 17.47 | 3 |
nejede 24., 31.XII.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci