Sp 1401 | |
Řazení vlaku: 750.7 + Bd264 + Bdtee276 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 7.31 | 3 | |||
Ruda nad Moravou | 7.47 | 7.48 | 3 | ||
Hanušovice | 7.59 | 8.02 | 1 | ||
Potůčník | 8.06 | 8.06 | |||
Jindřichov na Moravě | 8.11 | 8.12 | |||
Nové Losiny | 8.16 | 8.16 | |||
Branná | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Ostružná | 8.29 | 8.30 | 3 | ||
Ramzová | 8.33 | 8.34 | |||
Horní Lipová | 8.43 | 8.44 | 2 | ||
Lipová Lázně | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Jeseník | 8.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci