Os 13739 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.47 | IV | |||
Hlušovice | 22.53 | 22.53 | |||
Bohuňovice | 22.57 | 22.58 | 2 | ||
Štarnov | 23.01 | 23.01 | |||
Šternberk | 23.06 | 23.07 | 2 | ||
Babice u Šternberka | 23.10 | 23.10 | |||
Mladějovice | 23.14 | 23.14 | |||
Újezd u Uničova | 23.18 | 23.19 | 1 | ||
Uničov zastávka | 23.23 | 23.23 | |||
Uničov | 23.27 | vlevo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci