Os 13667 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město pod Sněžníkem | 13.19 | 2 | |||
Chrastice | 13.23 | 13.23 | |||
Vysoké Žibřidovice | 13.29 | 13.29 | |||
Hanušovice zastávka | 13.35 | 13.35 | |||
Hanušovice | 13.40 | 2/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci