Os 13629 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 20.01 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 20.07 | 20.07 | |||
Horní Heřmanice | 20.10 | 20.10 | |||
Velká Kraš | 20.14 | 20.15 | 3 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 20.19 | 20.19 | |||
Tomíkovice | 20.23 | 20.23 | |||
Žulová | 20.26 | 20.27 | 3 | ||
Vápenná | 20.33 | 20.34 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 20.44 | 20.44 | |||
Lipová Lázně | 20.49 | 21.07 | 3 | ||
Horní Lipová | 21.13 | 21.14 | 2 | ||
Ramzová | 21.23 | 21.23 | |||
Ostružná | 21.26 | 21.26 | 3 | ||
Branná | 21.34 | 21.35 | 3 | ||
Nové Losiny | 21.40 | 21.40 | |||
Jindřichov na Moravě | 21.44 | 21.49 | |||
Potůčník | 21.54 | 21.54 | |||
Hanušovice | 22.00 | 22.11 | 2/3 | ||
Hanušovice Holba | 22.13 | 22.13 | |||
Raškov | 22.16 | 22.16 | |||
Bohdíkov | 22.18 | 22.19 | 4 | ||
Komňátka | 22.22 | 22.22 | |||
Ruda nad Moravou | 22.25 | 22.26 | 3 | ||
Bartoňov | 22.29 | 22.29 | |||
Bohutín | 22.32 | 22.32 | |||
Bludov lázně | 22.35 | 22.35 | |||
Bludov | 22.40 | 22.43 | 2/3 | ||
Šumperk | 22.49 | 2A/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci