Os 13621 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 16.01 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 16.07 | 16.07 | |||
Horní Heřmanice | 16.10 | 16.10 | |||
Velká Kraš | 16.14 | 16.15 | 3 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 16.19 | 16.19 | |||
Tomíkovice | 16.23 | 16.23 | |||
Žulová | 16.26 | 16.27 | 3 | ||
Vápenná | 16.33 | 16.34 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 16.44 | 16.44 | |||
Lipová Lázně | 16.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci