R 1325 „Praděd“ | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.05 | V | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 9.16 | 9.17 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 9.41 | 9.42 | 3 | ||
Moravský Beroun | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 9.59 | 10.01 | 4 | ||
Lomnice u Rýmařova | 10.06 | 10.06 | |||
Valšov | 10.13 | 10.14 | 3 | ||
Bruntál | 10.23 | 10.26 | 3 | ||
Krnov | 10.51 | 11.06 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 11.09 | 11.10 | |||
Opava západ | 11.27 | 11.27 | |||
Opava východ | 11.33 | 11.37 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 11.57 | 12.02 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12.08 | 12.10 | frýdlantské II/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 12.13 | 12.14 | |||
Ostrava střed | 12.16 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci