Vlak Sp 1281 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.59 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 14.04 | 14.09 | 3 | ||
Uherský Brod | 14.24 | 14.25 | 3 | ||
Bojkovice | 14.37 | 14.37 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 14.40 | 14.40 | |||
Pitín zastávka | 14.43 | 14.43 | |||
Hostětín | 14.51 | 14.51 | |||
Slavičín | 14.56 | 14.57 | 3 | ||
Divnice | 15.00 | 15.00 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 15.02 | 15.03 | 3 | ||
Popov | 15.08 | 15.08 | |||
Bylnice | 15.14 | 2/3 |
Uherské Hradiště-Bylnice jede v ;
; ; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci