R 1068 | |
Řazení vlaku: 2x845.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.03 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.06 | 13.08 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.23 | 13.26 | 3 | ||
Jaroměř | 13.39 | 13.43 | 2 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 13.55 | 13.56 | |||
Stará Paka | 14.24 | 14.30 | Pardubické 2 | ||
Semily | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Železný Brod | 14.55 | 14.57 | 2 | ||
Malá Skála | 15.03 | 15.04 | 3 | ||
Turnov | 15.16 | 15.20 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 15.37 | 15.38 | 3 | ||
Liberec | 15.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci