Os 16519 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 15.40 | 1 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 15.44 | 15.44 | ||
Světec | 15.46 | 15.46 | 1 | ||
Hostomice nad Bílinou | x | 15.48 | 15.48 | ||
Ohníč | 15.51 | 15.51 | 1 | ||
Lbín | x | 15.56 | 15.56 | ||
Úpořiny | 15.58 | 15.59 | 1 | ||
Velvěty | x | 16.02 | 16.02 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 16.04 | 16.04 | ||
Brozánky | x | 16.06 | 16.06 | ||
Řehlovice | 16.09 | 16.09 | 1 | ||
Stadice | x | 16.11 | 16.11 | ||
Koštov | x | 16.14 | 16.14 | ||
Trmice | 16.18 | 16.18 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 16.23 | 16.23 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.25 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci