Vlak 1045 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.20 | 1b | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Brno-Židenice | 17.42 | 17.42 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.46 | 17.48 | 3 | ||
Břeclav | 18.20 | 18.23 | 1 | ||
Bratislava hlavná stanica | 19.12 | 19.15 | |||
Trnava | 19.39 | 19.41 | |||
Piešťany | 19.57 | 19.59 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 20.08 | 20.10 | |||
Trenčín | 20.21 | 20.23 | |||
Trenčianska Teplá | 20.29 | 20.31 | |||
Púchov | 20.44 | 20.46 | |||
Považská Bystrica | 21.02 | 21.04 | |||
Žilina | 21.25 |
jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci