Vlak 1021 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 21.50 | 1b | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.44 | 22.45 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 23.41 | 23.42 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.05 | 0.07 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 0.39 | 0.40 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 1.06 | 1.08 | 1 | ||
Ostrava uhelné nádraží | 1.14 | 1.15 | 803 | ||
Havířov | 1.32 | 1.33 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 1.49 | 1.50 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 1.57 | 1.58 | |||
Čadca | 2.23 | 2.24 | 3 | ||
Žilina | 2.49 | 2.50 | |||
Vrútky | 3.07 | 3.08 | |||
Ružomberok | 3.35 | 3.36 | |||
Liptovský Mikuláš | 3.54 | 3.55 | |||
Štrba | 4.23 | 4.24 | |||
Poprad-Tatry | 4.43 | 4.44 | |||
Spišská Nová Ves | 5.07 | 5.08 | |||
Margecany | 5.33 | 5.34 | |||
Kysak | 5.47 | 5.48 | |||
Košice | 6.00 |
nejede 24. a 31.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci