Vlak 7186 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jablonné nad Orlicí | 22.20 | 1 | |||
Verměřovice | x | 22.24 | 22.24 | ||
Letohrad | 22.29 | 22.31 | 1 | ||
Dolní Dobrouč | x | 22.34 | 22.34 | ||
Hnátnice | x | 22.36 | 22.36 | ||
Lanšperk | 22.39 | 22.39 | 1 | ||
Černovír | x | 22.41 | 22.41 | ||
Dolní Libchavy | x | 22.44 | 22.44 | ||
Ústí nad Orlicí | 22.48 | 4 |
jede v , nejede 31.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci