Vlak 7167 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 14.41 | 4 | |||
Dolní Libchavy | x | 14.45 | 14.45 | ||
Černovír | x | 14.48 | 14.48 | ||
Lanšperk | 14.50 | 14.50 | 1 | ||
Hnátnice | x | 14.53 | 14.53 | ||
Dolní Dobrouč | x | 14.55 | 14.55 | ||
Letohrad | 14.59 | 15.07 | 1 | ||
Verměřovice | x | 15.12 | 15.12 | ||
Jablonné nad Orlicí | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | x | 15.20 | 15.20 | ||
Těchonín | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Mladkov | x | 15.29 | 15.29 | ||
Lichkov | 15.32 | 15.36 | 1 | ||
Dolní Lipka | 15.41 | 15.43 | 5 | ||
Králíky zastávka | x | 15.47 | 15.47 | ||
Králíky | 15.50 | 1 |
nejede 24.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci