Vlak 412 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Petrovice u Karviné | 17.40 | 2 | |||
Bohumín | 17.49 | 17.56 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.02 | 18.04 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 18.10 | 18.12 | 2 | ||
Studénka | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 18.27 | 18.28 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 18.39 | 18.40 | 2 | ||
Přerov | 18.57 | 19.01 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.15 | 19.17 | 4 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.37 | 19.38 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Kolín | 20.49 | 20.50 | 102 | ||
Praha-Libeň | 21.20 | 21.21 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.27 | 13b |
jede od 14.6.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci