Vlak 1268 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 6.03 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.09 | 6.11 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 6.17 | 6.19 | 2 | ||
Studénka | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 6.34 | 6.38 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 6.50 | 6.52 | 2 | ||
Přerov | 7.09 | 7.13 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.29 | 7.31 | 4 | ||
Zábřeh na Moravě | 7.53 | 7.56 | 6d | ||
Ústí nad Orlicí | 8.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci