Vlak 1266 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 4.20 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 4.26 | 4.27 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 4.33 | 4.35 | 2 | ||
Studénka | 4.43 | 4.44 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 4.50 | 4.51 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 5.02 | 5.03 | 2 | ||
Přerov | 5.20 | 5.24 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.37 | 5.39 | 4 | ||
Zábřeh na Moravě | 5.59 | 6.00 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.26 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci