Vlak 1236 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 7.54 | ||||
Malacky | 8.18 | 8.19 | |||
Kúty | 8.41 | 8.43 | 2 | ||
Břeclav | 8.54 | 8.56 | 2 | ||
Hodonín | 9.07 | 9.08 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.24 | 9.25 | 2 | ||
Otrokovice | 9.34 | 9.36 | 1 | ||
Hulín | 9.43 | 9.44 | 1 | ||
Přerov | 9.53 | 10.01 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 10.15 | 10.17 | 4 | ||
Zábřeh na Moravě | 10.37 | 10.38 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.30 | 11.31 | 2 | ||
Kolín | 11.49 | 11.50 | 102 | ||
Praha-Libeň | 12.20 | 12.21 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.27 | 13b |
jede od 14.6.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci