Vlak 1235 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.08 | 13b | |||
Praha-Libeň | 11.14 | 11.15 | 1 | ||
Kolín | 11.45 | 11.46 | 101 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.04 | 12.05 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 12.31 | 12.32 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 13.00 | 13.01 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.21 | 13.23 | 1 | ||
Přerov | 13.38 | 13.41 | 12a | ||
Hulín | 13.51 | 13.52 | 1 | ||
Otrokovice | 13.59 | 14.00 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.10 | 14.11 | 2 | ||
Hodonín | 14.27 | 14.28 | 2 | ||
Břeclav | 14.39 | 14.41 | 2 | ||
Kúty | 14.52 | 15.21 | 1 | ||
Malacky | 15.36 | 15.45 | |||
Bratislava hlavná stanica | 16.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci