Vlak 1283 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.37 | 22b | |||
Praha-Vršovice | 7.41 | 7.42 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 7.46 | 7.46 | |||
Praha-Braník | 7.55 | 7.57 | 1 | ||
Vrané nad Vltavou | 8.15 | 8.17 | 1 | ||
Davle | 8.25 | 8.27 | 3 | ||
Petrov u Prahy | 8.32 | 8.33 | |||
Luka pod Medníkem | 8.38 | 8.39 | |||
Jílové u Prahy | 8.45 | 8.47 | 1 | ||
Krhanice | 8.56 | 8.57 | 1 | ||
Týnec nad Sázavou | 9.02 | 9.04 | 1 | ||
Čerčany | 9.18 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci