R 1271 „Rakovnický rychlík“ | |
Řazení vlaku: 749 + Ba + BDa Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.08 | 9 | |||
Praha-Smíchov | 9.14 | 9.19 | 2 | ||
Beroun | 9.51 | 10.10 | 6 | ||
Nižbor | 10.20 | 10.21 | 1 | ||
Zbečno | 10.30 | 10.32 | 1 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 10.41 | 10.43 | 1 | ||
Křivoklát | 10.46 | 10.49 | |||
Rakovník | 11.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci