R 1087 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 11.10 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 11.23 | 11.23 | |||
Odb Chomutov město | 11.27 | 11.27 | |||
Chomutov | 11.30 | 11.31 | 2 | ||
Žatec | 11.51 | 11.54 | 1 | ||
Žatec západ | 11.56 | 11.57 | 203 | ||
Podbořany | 12.18 | 12.19 | 1 | ||
Vroutek | 12.27 | 12.27 | 1 | ||
Kryry | 12.33 | 12.33 | 1 | ||
Blatno u Jesenice | 12.44 | 12.45 | 1 | ||
Žihle | 12.56 | 12.59 | 1 | ||
Plasy | 13.19 | 13.20 | 1 | ||
Kaznějov | 13.27 | 13.28 | 1 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.54 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci