R 1080 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.04 | 6 | |||
Kaznějov | 6.30 | 6.31 | 1 | ||
Plasy | 6.38 | 6.38 | 1 | ||
Žihle | 6.57 | 6.58 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 7.08 | 7.09 | 1 | ||
Kryry | 7.19 | 7.20 | 1 | ||
Vroutek | 7.25 | 7.26 | 1 | ||
Podbořany | 7.34 | 7.35 | 1 | ||
Žatec západ | 7.56 | 7.57 | 201 | ||
Žatec | 7.59 | 8.02 | 1 | ||
Chomutov | 8.23 | 8.24 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 8.26 | 8.27 | |||
Jirkov zastávka | 8.30 | 8.30 | |||
Most | 8.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci