Vlak 6732 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hřivice | 12.59 | 1 | |||
Touchovice u Loun | x | 13.01 | 13.01 | ||
Opočno u Loun | x | 13.03 | 13.03 | ||
Jimlín | x | 13.06 | 13.06 | ||
Louny město | x | 13.12 | 13.12 | 1 | |
Louny střed | x | 13.14 | 13.14 | ||
Louny | 13.17 | 13.21 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 13.24 | 13.24 | ||
Lenešice | 13.26 | 13.27 | 1 | ||
Břvany | 13.32 | 13.33 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 13.39 | 13.39 | 1 | ||
Obrnice | 13.46 | 13.46 | 4 | ||
Most | 13.51 | 13.57 | 3 | ||
Most-Kopisty | x | 14.03 | 14.03 | ||
Most-Minerva | x | 14.06 | 14.06 | ||
Litvínov město | x | 14.11 | 14.11 | ||
Louka u Litvínova | 14.13 | 14.13 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 14.16 | 14.16 | ||
Osek město | 14.22 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci